יצרת קשר

לתיאום ייעוץ 04-8257310
info@rtmcmed.co.il

Rtmcmed - מרכז מומחים לכירורגיה ואונקולוגיה

INFINITY- מרכז מומחים לכירורגיה ואונקולוגיה

Rtmcmed - מרכז מומחים מרכז רב תחומי, הוקם על ידי רופאים מהטובים בישראל, מומחים בעלי שם עולמי בתחומי הכירורגיה והאונקולוגיה, במטרה לספק למטופלים מענה מקצועי, מקיף ורב-תחומי, הכולל ייעוץ, אבחון וניתוח.

Rtmcmed  - מרכז מומחים, מתבסס על המודל האמריקאי המוכח GROUP PRACTICE: עבודה משותפת של רופאים מומחים ממקצועות רפואה שונים המשלימים זה את זה, שילוב שמניב את התוצאה הטובה ביותר עבור המטופלים.

למומחים של Rtmcmed  - מרכז מומחים , ניסיון קליני עשיר. כולם עוסקים בהוראה להכשרת דור הרופאים הבא, לוקחים חלק במחקרים קליניים רבים בארץ ובעולם, וחלקם פורצי דרך בהטמעה של טכנולוגיות וטיפולים חדשניים. שימוש בגישות טיפוליות חדישות, טכנולוגיות מתקדמות וניסיון עשיר בתחום הקליני, המחקר וההוראה, כמו גם שמירה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, כל אלה מאפשרים למומחים של Rtmcmed  - מרכז מומחים  , להימצא בחזית הרפואה למען המטופלים.

המומחים  שלנו מספקים  שירותי רפואה פרטית מתקדמת ברמה מקצועית גבוהה ביותר  כאשר צרכי המטופל  הינם במרכז.

גישה חדשנית של רפואה " מותאמת אישית" – מיושמת על ידי צוות הרופאים הלכה למעשה בטיפול בכל מטופל.

 כל אחד מאתנו מוצא את עצמו במצב של התמודדות עם חולי שלו או של בני משפחתו. אל הרגעים שיש בהם צורך לקבל החלטות משמעותיות, לעיתים תוך זמן קצר לגבי בחירת הרופא, סוג הטיפול או הניתוח ועוד.

לצוות האדמיניסטרטיבי של Rtmcmed  – מרכז מומחים  ניסיון עשיר  במתן מענה מקצועי  מהיר בניהול הטיפול–" CASE MANAGEMENT ". הצוות המנהלי עומד לרשות המטופל ובני משפחתו בכל עת.

 יש לכם שאלה, צוות  INFINITY - מרכז מומחים ישמח לספק את כל המידע הנדרש.

 כל מה שצריך – לפנות אלינו!

 

אינה ברגמן, מנכ"לית